top of page

SHOWTANTSU RÜHMAD

 

SHOW I

 

Esindus-võistlustiim neiudele vanuses 18+, mis põhineb showtantsul. Rühmas õpitakse erinevaid tantsustiile (show, jazz, hip hop jne) ja põhilisi akrobaatika elemente ning tantsuliseid tõsteid. Rühm esineb TalTech Korvpalli- ja Võrkpalliklubi mängudel ja esindab TalTech Cheerleaderseid suurematel välisesinemistel ja võistlustel üle maailma. Rühm valmistub 2023 aasta kevadel toimuvateks maailma meistrivõistlusteks.

Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 70€.

Rühmaga on võimalik liituda läbi Audition Weeki. Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Kristi Aedma, kristi@cheerestonia.com.

SHOW II

 

Ettevalmistuse ja esinemise grupp neiudele vanuses 18+, kus õpitakse erinevaid tantsustiile (show, jazz, hip hop jne) ja põhilisi akrobaatika elemente ning tantsulisi tõsteid. Rühm esineb TalTechi meeskondade mängudel ja välisesinemistel. Rühmast on võimalik oskuste põhiselt hooaja jooksul edasi pääseda Show I rühma.

Trennid toimuvad 2x nädalas ja rühma kuutasu on 60€. 

Rühmaga on võimalik liituda läbi Audition Weeki. Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Hele Reinsalu, hele@cheerestonia.com.

JÄRELKASV

 

Võistlustiim noortele vanuses 13-18, mis põhineb showtantsul. Rühmas õpitakse erinevaid tantsustiile (show, jazz, hip hop jne) ja põhilisi akrobaatika elemente ning tantsulisi tõsteid. Rühm esineb TalTechi meeskondade mängudel, välisesinemistel ja võtab osa võistlustest Eestis ja välismaal. Rühm valmistub 2023 aasta suvel toimuvateks euroopa meistrivõistlusteks.

Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 70€.

Rühmaga on võimalik liituda läbi Audition Weeki. Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Birgit Orulaid, birgit@cheerestonia.com.

LAPSED

 

Treeningrühm tüdrukutele vanuses 7-12 aastat, mis põhineb showtantsul ja cheerleadingul. Rühmas õpitakse erinevaid tantsustiile (show, jazz, hip hop jne), cheerleadingu baaselemente ja tõsteid. Rühma eesmärgiks on arendada noorte liikuvust ja koordinatsiooni ning võistelda Eesti siseselt.

Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 60€.

Rühmaga liitumiseks palume täita registreerimise ankeet ja trennidega võib liituda terve hooaja jooksul kuni rühma täitumiseni. Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Belinda Borodin, belinda@cheerestonia.com.

RÜHM ON HETKEL TÄIS, KUID ON VÕIMALIK LISADA LAPS OOTEJÄRJEKORDA KIRJUTADES PEATREENERILE. 

CHEERLEADINGU RÜHMAD

 

 

COED SENIOR


Cheerleadingu spordialaga tegelev segarühm ehk COED on alates 16+(sünniaasta 2006 ja vanemad) vanuses poistest ja tüdrukutest koosnev show- ja võistlusrühm. Esinetakse akrobaatiliste showdega ja hooaja jooksul valmistatakse ette kevadel toimuvateks maailma meistrivõistlusteks. Tõstete, püramiidide, visete ja hüpete abil esitab rühm meelelahutslikke ja vägevaid kavu - Sära silmis ja naeratus alati näol. Rühm valmistub 2023 kevadel toimuvateks maailma meistrivõistlusteks.

Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 85€.

Rühmaga on võimalik liituda läbi Audition Weeki. Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Andre Org, andre@cheerestonia.com.


ALLGIRL 

 

Cheerleadingu spordialaga tegelev ainult tüdrukute rühm ehk ALLGIRL, kus on tüdrukud vanuses 12+ (sünniaasta 2010 ja vanemad). Valmistatakse ette efektseid võistluskavasid, mis koosnevad tõstetest, püramiididest, akrobaatilistest jms elementidest. Rühm esineb TalTech Korvpalli- ja Võrkpalliklubi mängudel ning valmistub kvalifitseerumiseks kevadel toimuvateks maailma meistrivõistlusteks. Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 80€.

Rühmaga on võimalik liituda läbi Audition Weeki. Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Marin Saagpakk, marin@cheerestonia.com.

VETERANID

 

Treeningrühm endistele TalTech Cheerleadersite (TTÜ Tantsutüdrukute ja Saltopoiste) liikmetele, kus on võimalik korra nädalas koos tantsida, cheerleadinguga tegeleda, uusi kavu õppida ja vanu lemmikuid meelde tuletada. Soovi korral on võimalus veteranide rühmal esineda TalTech meeskondade mängudel.

Trennid toimuvad 1x nädalas ja rühma kuutasu on 50€.

Rühmaga saab liituda terve hooaja jooksul ja registreerimiseks kirjuta kristiplank@cheerestonia.com. Katsetel osalema ei pea!

bottom of page