SHOWTANTSU RÜHMAD

 

SHOW I

 

Esindus-võistlustiim neiudele vanuses 18+, mis põhineb showtantsul. Rühmas õpitakse erinevaid tantsustiile (show, jazz, hip hop jne) ja põhilisi akrobaatika elemente ning tantsuliseid tõsteid. Rühm esineb TalTech Korvpalli- ja Võrkpalliklubi mängudel ja esindab TalTech Cheerleaderseid suurematel välisesinemistel ja võistlustel üle maailma. Rühm valmistub 2022 aasta suvel toimuvateks euroopa meistrivõistlusteks. Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 62.5€.

Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Kristi Aedma, kristi@cheerestonia.com.

SHOW II

 

Ettevalmistuse ja esinemise grupp neiudele vanuses 18+, kus õpitakse erinevaid tantsustiile (show, jazz, hip hop jne) ja põhilisi akrobaatika elemente ning tantsulisi tõsteid. Rühm esineb TalTechi meeskondade mängudel ja välisesinemistel. Rühmast on võimalik oskuste põhiselt hooaja jooksul edasi pääseda Show I rühma. Trennid toimuvad 2x nädalas ja rühma kuutasu on 52.5€. 

Rühmaga on võimalik liituda registreerides ennast proovitrenni. Liikmeid võtame juurde rühma täitumiseni. Lisainfot rühma kohta on võimalik saada peatreenerilt, Hele Reinsalu, hele@cheerestonia.com.

JÄRELKASVU RÜHM

 

Võistlustiim noortele vanuses 13-18, mis põhineb showtantsul. Rühmas õpitakse erinevaid tantsustiile (show, jazz, hip hop jne) ja põhilisi akrobaatika elemente ning tantsulisi tõsteid. Rühm esineb TalTechi meeskondade mängudel, välisesinemistel ja võtab osa võistlustest Eestis ja välismaal. Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 62.5€.

Rühmaga on võimalik liituda registreerides ennast proovitrenni. Liikmeid võtame juurde rühma täitumiseni. Lisainfot rühma kohta on võimalik saada peatreenerilt, Birgit Orulaid, birgit@cheerestonia.com.

LASTERÜHM

 

Treeningrühm tüdrukutele vanuses 7-12 aastat, mis põhineb showtantsul ja cheerleadingul. Rühmas õpitakse erinevaid tantsustiile (show, jazz, hip hop jne), cheerleadingu baaselemente ja tõsteid. Rühma eesmärgiks on arendada noorte liikuvust ja koordinatsiooni. Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 52.5€.

Rühmaga liitumiseks palume täita registreerimise ankeet ja trennidega võib liituda terve hooaja jooksul. Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Keisy Põldsam, keisy@cheerestonia.com.

REGISTREERIMINE PROOVITRENNI - https://bit.ly/lasteruhmad2021

CHEERLEADINGU RÜHMAD

 

 

COED SENIOR


Cheerleadingu spordialaga tegelev segarühm ehk COED on alates 16+(sünniaasta 2006 ja vanemad) vanuses poistest ja tüdrukutest koosnev show- ja võistlusrühm. Esinetakse akrobaatiliste showdega ja hooaja jooksul valmistatakse ette kevadel toimuvateks maailma meistrivõistlusteks. Tõstete, püramiidide, visete ja hüpete abil esitab rühm meelelahutslikke ja vägevaid kavu - Sära silmis ja naeratus alati näol. Rühm valmistub 2022 kevadel toimuvateks maailma meistrivõistlusteks. Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 72.5€.

Rühmaga on võimalik liituda registreerides ennast proovitrenni. Liikmeid võtame juurde rühma täitumiseni. Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Andre Org, andre@cheerestonia.com.


ALLGIRL SENIOR 

 

Cheerleadingu spordialaga tegelev ainult tüdrukute seenior rühm ehk ALLGIRL SENIOR, kus on tüdrukud vanuses 16+ (sünniaasta 2006 ja vanemad). Valmistatakse ette efektseid võistluskavasid, mis koosnevad tõstetest, püramiididest, akrobaatilistest jms elementidest. Rühm esineb TalTech Korvpalli- ja Võrkpalliklubi mängudel ning valmistub kvalifitseerumiseks kevadel toimuvateks maailma meistrivõistlusteks. Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 72.5€.

Rühmaga on võimalik liituda registreerides ennast proovitrenni. Liikmeid võtame juurde rühma täitumiseni. Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Stig Paju, stig@cheerestonia.com.

ALLGIRL JUNIOR - UUS RÜHM!

Cheerleadingu spordialaga tegelev ainult tüdrukute juunior rühm ehk ALLGIRL JUNIOR, kus on tüdrukud vanuses 12-15 (sünniaasta 2007-2010). Valmistatakse ette efektseid kavasid, mis koosnevad akrobaatilistest elementidest, tõstetest, püramiididest, tantsust jne. Rühma suurim eesmärk on kvalifitseeruda Euroopa meistrivõistlustele AllGirl junior kategooriasse. Samuti on võimalik rühma näha esinemas TalTech Spordihoones toimuvatel pallimängudel. Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 72.5€.

Rühmaga on võimalik liituda registreerides ennast proovitrenni. Liikmeid võtame juurde rühma täitumiseni. Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Marin Saagpakk, marin@cheerestonia.com.

VETERANIDE RÜHM

 

Treeningrühm endistele TalTech Cheerleadersite (TTÜ Tantsutüdrukute ja Saltopoiste) liikmetele, kus on võimalik korra nädalas koos tantsida, uusi kavu õppida ja vanu lemmikuid meelde tuletada. Soovi korral on võimalus veteranide rühmal esineda TalTech meeskondade mängudel. Trennid toimuvad 1x nädalas ja rühma kuutasu on 42.5€. Rühmaga saab liituda terve hooaja jooksul ja registreerimiseks kirjuta kristiplank@cheerestonia.com. Katsetel osalema ei pea!