SHOWTANTSU RÜHMAD

 

SHOW I

 

Esindus-võistlustiim neiudele vanuses 18+, mis põhineb showtantsul. Rühmas õpitakse erinevaid tantsustiile (show, jazz, hip hop, cheer dance jne) ja põhilisi akrobaatika elemente ning tantsuliseid tõsteid. Rühm esineb TalTech Korvpalli- ja Võrkpalliklubi mängudel ja esindab TalTech Cheerleaderseid suurematel välisesinemistel ja võistlustel üle maailma. Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 55€. Rühma pääseb läbi sügisel hooaja alguses toimuvate katsete., mis toimub 30.august. Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Kristi Aedma, kristi@cheerestonia.com.

KATSETE INFO JA REGISTREERIMINE - https://bit.ly/TTCaudition2020

 

SHOW II

 

Ettevalmistuse ja esinemise grupp neiudele vanuses 18+, kus õpitakse erinevaid tantsustiile (show, jazz, hip hop jne.) ja põhilisi akrobaatika elemente ning tantsulisi tõsteid. Rühm esineb vajadusel TalTech meeskondade mängudel ja välisesinemistel. Rühmast on võimalik oskuste põhiselt hooaja jooksul edasi pääseda Show I rühma. Trennid toimuvad 2x nädalas ja rühma kuutasu on 45€. Rühma on võimalik liituda sügisel registreerides ennast proovitrenni 31.08-06.09 perioodil. Katsetel osalema ei pea! Lisainfot rühma kohta on võimalik saada peatreenerilt, Hele Reinsalu, hele@cheerestonia.com.

REGISTREERIMINE RÜHMA - https://bit.ly/showtantsII

JÄRELKASVU RÜHM

 

Võistlustiim noortele vanuses 13-18, mis põhineb showtantsul. Rühmas õpitakse erinevaid tantsustiile show, jazz, hip hop, cheer dance jne) ja põhilisi akrobaatika elemente ning tantsulisi tõsteid. Rühm esineb vajadusel TalTech meeskondade mängudel, välisesinemistel ja võtab osa võistlustest Eestis ja välismaal. Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 55€. Rühma on võimalik liituda sügisel registreerides ennast proovitrenni 31.08-06.09 perioodil. Katsetel osalema ei pea! Lisainfot rühma kohta on võimalik saada peatreenerilt, Keit Arleen Kalle, keit@cheerestonia.com.

REGISTREERIMINE RÜHMA - https://bit.ly/Jarelkasv

 

SHOW MINID - UUS RÜHM!

 

Treeningrühm tüdrukutele vanuses 7-9 aastat, mis põhineb showtantsul. Rühmas õpitakse erinevaid tantsustiile (show, jazz, hip hop, cheer dance jne) ja põhilisi akrobaatika elemente ning tõsteid. Rühma eesmärgiks on arendada noorte liikuvust ja koordinatsiooni. Trennid toimuvad 2x nädalas ja rühma kuutasu on 45€. Rühmaga liitumiseks palume täita registreerimise ankeet ja trennidega võib liituda terve hooaja jooksul. Katsetel osalema ei pea! Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Marin Saagpakk, marin@cheerestonia.com.

REGISTREERIMINE RÜHMA - https://bit.ly/lasteruhmad2020

SHOW LAPSED

 

Treeningrühm tüdrukutele vanuses 10-12 aastat, mis põhineb showtantsul. Rühmas õpitakse erinevaid tantsustiile (show, jazz, hip hop, cheer dance jne) ja põhilisi akrobaatika elemente ning tõsteid. Rühma eesmärgiks on arendada noorte liikuvust ja koordinatsiooni. Trennid toimuvad 2x nädalas ja rühma kuutasu on 45€. Rühmaga liitumiseks palume täita registreerimise ankeet ja trennidega võib liituda terve hooaja jooksul. Katsetel osalema ei pea! Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Marin Saagpakk, marin@cheerestonia.com.

Registreerimine rühma - https://bit.ly/lasteruhmad2020

CHEERLEADINGU RÜHMAD

 

 

CHEER COED 


Cheerleadingu spordialaga tegelev segarühm ehk COED on alates 13+ vanuses poistest ja tüdrukutest koosnev show- ja võistlusrühm. Esinetakse akrobaatiliste showdega ja hooaja jooksul valmistatakse ette kevadel toimuvateks maailma meistrivõistlusteks. Tõstete, püramiidide, visete ja hüpete abil esitab rühm meelelahutslikke ja vägevaid kavu - Sära silmis ja naeratus alati näol. Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 65€. Rühma pääseb läbi sügisel hooaja alguses toimuvate katsete., mis toimub 30.august. Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Andre Org, andre@cheerestonia.com.

KATSETE INFO JA REGISTREERIMINE - https://bit.ly/TTCaudition2020 



CHEER ALLGIRL - UUS RÜHM!

 

Cheerleadingu spordialaga tegelev ainult tüdrukute rühm ehk ALLGIRL, kus on tüdrukud vanuses 13+. Valmistatakse ette efektseid kavasid, mis koosnevad akrobaatilistest elementidest, tõstetest, püramiididest, tantsust jne. Rühm esineb TalTech Korvpalli- ja Võrkpalliklubi mängudel ning valmistub kvalifitseerumiseks suvel toimuvateks Euroopa meistrivõistlusteks. Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 65€. Rühma pääseb läbi sügisel hooaja alguses toimuvate katsete., mis toimub 30.august. Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Laura Karindi, laura@cheerestonia.com.

KATSETE INFO JA REGISTREERIMINE - https://bit.ly/TTCaudition2020

CHEER LASTERÜHM 

Eesti esimene cheerleadingu treeningrühm poistele ja tüdrukutele vanuses 7-12 aastat. Rühmas alustatakse cheeri baaselementide ja tõstete õppimisega ja arendatakse noorte akrobaatilisi ning koordinatsiooni põhiseid oskusi. Eesmärgiks on arendada noorte liikuvust ja meeskonnatöö tunnetust. Hooaja jooksul esinetakse koos teiste rühmadega TalTech meeskondade mängudel ja välisesinemistel. Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 55€. Rühmaga liitumiseks palume täita registreerimise ankeet ja trennidega võib liituda terve hooaja jooksul. Katsetel osalema ei pea! Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Marin Saagpakk, marin@cheerestonia.com.

REGISTREERIMINE RÜHMA - https://bit.ly/lasteruhmad2020

VETERANIDE RÜHM

 

Treeningrühm endistele TalTech Cheerleadersite (TTÜ Tantsutüdrukute ja Saltopoiste) liikmetele, kus on võimalik korra nädalas koos tantsida, uusi kavu õppida ja vanu lemmikuid meelde tuletada. Soovi korral on võimalus veteranide rühmal esineda TalTech meeskondade mängudel. Trennid toimuvad 1x nädalas ja rühma kuutasu on 35€. Rühmaga saab liituda terve hooaja jooksul ja registreerimiseks kirjuta inga@cheerestonia.com. Katsetel osalema ei pea!