top of page

HOOAEG 2023/2024

SHOWTANTSU RÜHMAD

 

SHOW 

 

Võistlusrühm (Eesti koondise tiim 2022/23) neidudele sünniaastaga alates 2006 ja vanemad, mis põhineb showtantsul. Rühmas õpitakse erinevaid tantsustiile (hip hop, performance, heels jne) ja põhilisi akrobaatika elemente ning tantsuliseid tõsteid. Rühm valmistub 2024 aasta kevadel USAs toimuvateks maailmameistrivõistlusteks Cheer Hip Hop kategoorias. Rühm esineb TalTech Basketball mängudel ja esindab TalTech Cheerleaderseid suurematel välisesinemistel ja võistlustel üle maailma. 

Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 75€.

Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Kristi Aedma, kristi@cheerestonia.com.

PERFORMANCE

Sel hooajal avame uhiuue grupi, kus tantsijate põhifookuseks on säravad esinemised ja show programmid. Grupiga liitumisel saad osa videoprojektidest, tantsida erinevatel üritustel ning kindlasti ei jää sa ilma ka mõnest korvpallimängust!

Ootame grupiga liituma motiveeritud ja töökaid tantsijaid sünniaastaga 2006 ja vanemad, kes tunnevad, et esinemine on nende jaoks südamelähedane!

Trennid toimuvad 1x nädalas ja rühma kuutasu on 50€. Lisaks on tiimil septembris Intensive weekend hooaja ettevalmistuseks.

Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Kertu Altermann, kertu@cheerestonia.com.

JÄRELKASV

 

Võistlusrühm (Eesti koondise tiim 2022/23) neidudele sünniaastaga alates 2009-2005, mis põhineb showtantsul. Rühmas õpitakse erinevaid tantsustiile (cheer pom, jazz, performance jne) ja põhilisi akrobaatika elemente ning tantsulisi tõsteid. Rühm valmistub 2024 aasta suvel Norras toimuvateks euroopa meistrivõistlusteks. Rühm esineb TalTech Volleyball mängudel, välisesinemistel ja võtab osa võistlustest Eestis ja välismaal.

Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 85€.

Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Keit Arleen Kalle, keit@cheerestonia.com.

CHEERLEADINGU RÜHMAD

 

 

COED 

Võistlusrühm (Eesti koondise tiim 2022/23) noormeestele ja neidudele sünniaastaga alates 2008 ja vanemad, mis põhineb cheerleadingu spordialal. Rühmas õpitakse cheerleadingu tõsteid, püramiide ja akrobaatilisi elemente. Rühm valmistub 2024 aasta kevadel USAs toimuvateks maailmameistrivõistlusteks Coed Senior kategoorias. Lisaks esinetakse akrobaatiliste showdega välisesinemistel. 

Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 95€.

Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Keisy Põldsam, keisy@cheerestonia.com.


ALLGIRL 

 

Võistlusrühm (Eesti koondise tiim 2022/23) neidudele sünniaastaga alates 2012 ja vanemad, mis põhineb cheerleadingu spordialal. Rühmas õpitakse cheerleadingu tõsteid, püramiide ja akrobaatilisi elemente. Rühm valmistub 2024 aasta suvel Norras toimuvateks euroopa meistrivõistlusteks AllGirl Youth kategoorias. Lisaks esinetakse akrobaatiliste showdega välisesinemistel. 

Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 95€.

Küsimused rühma osas saab saata rühma peatreenerile, Marin Saagpakk, marin@cheerestonia.com.

VETERANID

 

Treeningrühm endistele TalTech Cheerleadersite (TTÜ Tantsutüdrukute ja Saltopoiste) liikmetele, kus on võimalik korra nädalas koos tantsida, cheerleadinguga tegeleda, uusi kavu õppida ja vanu lemmikuid meelde tuletada. Soovi korral on võimalus veteranide rühmal esineda TalTech meeskondade mängudel.

Trennid toimuvad 2x nädalas (1x tants, 1x cheerleading) ja rühma kuutasu on 55€.

Rühmaga saab liituda terve hooaja jooksul ja registreerimiseks kirjuta peatreenerile, Kristi Värv, kristivarv@cheerestonia.com. Katsetel osalema ei pea!

bottom of page