CHEERLEADINGU RÜHMAD

 

 

CHEER 1


Esindus-võistlustiim, mis põhineb cheerleadingu spordialal. Rühma liikmeteks on poisid kui tüdrukud vanuses 13+, kes õpivad cheerleadingu põhielemente, milleks on akrobaatilised elemendid, grupi tõsted, paaris tõsted jne. Rühm esineb TalTech Korvpalli- ja Võrkpalliklubi mängudel ja esindab TalTech Cheerleaderseid suurematel välisesinemistel ja võistlustel. Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 60€. Rühma pääseb läbi sügisel hooaja alguses toimuvate katsete.

CHEER 2

 

Cheerleadingu spordialaga tegelev ettevalmistuse rühm, kus on poisid ja tüdrukud vanuses 13+. Õpitakse akrobaatilisi elemente, grupi tõsteid, paaris tõsteid jne. Rühm esineb TalTech Korvpalli- ja Võrkpalliklubi mängudel ning võistlusel. See rühm on hüppelauaks ja võimaluseks liikuda edasi Cheeri esindusrühma. Trennid toimuvad 2x nädalas ja rühma kuutasu on 50€. Rühma pääseb läbi sügisel hooaja alguses toimuvate katsete, kuid trennidega on võimalik liituda terve hooaja jooksul kontakteerudes meiega info@cheerestonia.com

CHEER LASTERÜHM - UUS RÜHM!

Eesti esimene cheerleadingu treeningrühm poistele ja tüdrukutele vanuses 7-12 aastat. Rühmas alustatakse cheeri baaselementide ja tõstete õppimisega ja arendatakse noorte akrobaatilisi ning koordinatsiooni põhiseid oskusi. Eesmärgiks on arendada noorte liikuvust ja meeskonnatöö tunnetust. Hooaja jooksul esinetakse koos teiste rühmadega TalTech meeskondade mängudel ja välisesinemistel. Trennid toimuvad 2x nädalas ja rühma kuutasu on 40€. Rühmaga liitumiseks palume täita registreerimise ankeet ja trennidega võib liituda terve hooaja jooksul. Katsetel osalema ei pea!

​Registreerimine rühma SIIN!

 

SHOWTANTSU RÜHMAD

 

ESINDUSRÜHM

 

Esindus-võistlustiim neiudele vanuses 18+, mis põhineb showtantsul. Rühmas õpitakse erinevaid tantsustiile (show, jazz, hip hop, cheer dance jne) ja põhilisi akrobaatika elemente ning tantsuliseid tõsteid. Rühm esineb TalTech Korvpalli ja Võrkpalliklubi mängudel ja esindab TalTech Cheerleaderseid suurematel välisesinemistel ja võistlustel üle maailma. Trennid toimuvad 4x nädalas ja rühma kuutasu on 50€. Rühma pääseb läbi sügisel hooaja alguses toimuvate katsete.

 

ETTEVALMISTUSE RÜHM

 

Ettevalmistuse ja esinemise grupp neiudele vanuses 18+, kuhu võib liituda terve aasta jooksul. Rühmas õpitakse erinevaid tantsustiile (show, jazz, hip hop jne.) ja põhilisi akrobaatika elemente ning tantsulisi tõsteid. Rühm esineb vajadusel TalTech meeskondade mängudel ja välisesinemistel. Rühmast on võimalik oskuste põhiselt hooaja jooksul edasi pääseda esindusrühma. Trennid toimuvad 2x nädalas ja rühma kuutasu on 45€. Rühma pääseb läbi sügisel hooaja alguses toimuvate katsete, kuid trennidega on võimalik liituda terve hooaja jooksul kontakteerudes meiega info@cheerestonia.com

 

JÄRELKASVU RÜHM

 

Võistlustiim noortele vanuses 13-18, mis põhineb showtantsul. Rühmas õpitakse erinevaid tantsustiile show, jazz, hip hop, cheer dance jne) ja põhilisi akrobaatika elemente ning tantsulisi tõsteid. Rühm esineb vajadusel TalTech meeskondade mängudel, välisesinemistel ja võtab osa võistlustest Eestis ja välismaal. Trennid toimuvad 3x nädalas ja rühma kuutasu on 50€. Rühma pääseb läbi sügisel hooaja alguses toimuvate katsete. 

 

SHOWTANTSU LASTERÜHM

 

Treeningrühm tüdrukutele vanuses 7-12 aastat, mis põhineb showtantsul. Rühmas õpitakse erinevaid tantsustiile (show, jazz, hip hop, cheer dance jne) ja põhilisi akrobaatika elemente ning tõsteid. Rühma eesmärgiks on arendada noorte liikuvust ja koordinatsiooni. Hooaja jooksul esinetakse koos teiste rühmadega TalTech meeskondade mängudel ja välisesinemistel. Trennid toimuvad 2x nädalas ja rühma kuutasu on 40€. Rühmaga liitumiseks palume täita registreerimise ankeet ja trennidega võib liituda terve hooaja jooksul. Katsetel osalema ei pea! Registreerimine rühma SIIN!

 

VETERANIDE RÜHM

 

Treeningrühm endistele TalTech Cheerleadersite (TTÜ Tantsutüdrukute ja Saltopoiste) liikmetele, kus on võimalik korra nädalas koos tantsida, uusi kavu õppida ja vanu lemmikuid meelde tuletada. Soovi korral on võimalus veteranide rühmal esineda TalTech meeskondade mängudel. Trennid toimuvad 1x nädalas ja rühma kuutasu on 35€. Rühmaga saab liituda terve hooaja jooksul ja registreerimiseks kirjuta info@cheerestonia.com Katsetel osalema ei pea!

Meid toetavad
TalTech_Roosa.png
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle